O nás

Kdo jsme?

ALCA CZ SE sídlí v Loděnici v okrese Beroun a je již 25 let výhradním dovozcem a distributorem švýcarské firmy sia Abrasives, která vyrábí flexibilní brusivo.  Prodejem  brusiva  se rozumí brusné kotouče, brusné pásy, leštící kotouče, archy, přířezy a další.  Prodej brusiva zajišťujeme včetně odborného poradenství.

Dovážíme, zpracováváme a dodáváme na trh široký sortiment více než 10.000 odlišných flexibilních brusiv, a uspokojujeme tak nejrozmanitější poptávku po dokonalém povrchu z mnoha oborů lidské činnosti. Naše dlouhodobé reference obsahují široké spektrum odběratelů z oblasti automobilového průmyslu, opravárenství, strojírenství, dřevoobrábění ale např. i uměleckých oborů a podobně.

Námi dodávané brusivo patří k těm nejkvalitnějším na trhu. V našem sortimentu naleznete flexibilní brusivo v rozsáhlé nabídce včetně příslušenství. 

Nový koncept "sia pro DŮM" nás inspiroval k vytvoření online obchodu, aby se naše produkty dostaly snadnou cestou ke každému, kdo je může potřebovat.

Máme rádi dokonalá řešení broušení - to znamená, že broušení probíhá nejen rychle a čistě, ale také s potěšením.

Náš koncept "sia pro DŮM" nabízí jednoduché varianty broušení, optimálně sestavené pro renovaci, novou výstavbu a modernizaci v celém interiéru i exteriéru.

Naše nabídka je ušita na míru pro malíře, štukatéry, tesaře a truhláře, sádrokartonáře a podlaháře. A také pro každého trochu šikovného kutila. 

Jsme váš specialista na brusiva. Přesvědčte se.