O nás

Kdo jsme?

ALCA CZ SE sídlí v Loděnici v okrese Beroun a je již 25 let výhradním dovozcem a distributorem švýcarské firmy sia Abrasives, která vyrábí flexibilní brusivo.  Prodejem  brusiva  se rozumí brusné kotouče, brusné pásy, leštící kotouče, archy, přířezy a další.  Prodej brusiva zajišťujeme včetně odborného poradenství.

Dovážíme, zpracováváme a dodáváme na trh široký sortiment více než 10.000 odlišných flexibilních brusiv, a uspokojujeme tak nejrozmanitější poptávku po dokonalém povrchu z mnoha oborů lidské činnosti. Naše dlouhodobé reference obsahují široké spektrum odběratelů z oblasti automobilového průmyslu, opravárenství, strojírenství, dřevoobrábění ale např. i uměleckých oborů a podobně.

Námi dodávané brusivo patří k těm nejkvalitnějším na trhu. V našem sortimentu naleznete flexibilní brusivo v rozsáhlé nabídce včetně příslušenství. 

Nový koncept "sia pro DŮM" nás inspiroval k vytvoření online obchodu, aby se naše produkty dostaly snadnou cestou ke každému, kdo je může potřebovat.

Máme rádi dokonalá řešení broušení - to znamená, že broušení probíhá nejen rychle a čistě, ale také s potěšením.

Náš koncept "sia pro DŮM" nabízí jednoduché varianty broušení, optimálně sestavené pro renovaci, novou výstavbu a modernizaci v celém interiéru i exteriéru.

Naše nabídka je ušita na míru pro malíře, štukatéry, tesaře a truhláře, sádrokartonáře a podlaháře. A také pro každého trochu šikovného kutila. 

Jsme váš specialista na brusiva. Přesvědčte se.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení